Podcast Freestyle Talks_Mama For Mama

Rozhovory Freestyle Talks

Ráda otvírám témata, která nejsou příliš objevená, zároveň mohou zásadně pomoci lidem, kteří tápou. Jedním z nich je bezpochyby Multipotencialita. Více oborů, propojování, rychlé učení, ale zároveň nepochopení a nízká sebedůvěra. Taková je základní charakteristika. Mnohem víc se ale dozvíte od Věry Svoboda Kučerové . A vězte, že s Věrou naše...

Pokud začínáte s on-line podnikáním a potřebujete si ujasnit, jaké kroky udělat a v jakém pořadí, můžete se obrátit na mentorku Lucii Dědkovou, která s on-line podnikateli i podnikatelkami konzultuje jejich začátky, průběh i šťastné "konce". Lucie Dědková prostě ví "kde jsou ty peníze a potenciál na podnikání".

Neobvyklý název knihy s neobvyklým obsahem. Rádio v mrazáku a mnoho dalších věcí se v mrazáku může najít, pracujete-li v charitě a staráte-li se o staré lidi. A přesně ty zkušenosti Jana Hanušová sepsala do knihy, kde se vypisuje z pocitů a zážitků, které jí život přichystal, když sama zůstala coby vyhledávaná choreografka bez práce. Kdy jindy, než...

Barefoot

12.10.2022

Andrea Součková otvírala svůj první obchod s #barefoot už v roce 2015. Nyní už s manželem mají 4 pobočky a stále se rozrůstají. #NaBOSo je více než ochod. Ucítíte se tam jako v bavlnce a hlavně se v bavlnce ocitnou i Vaše nohy. O výhodách barefoot a nových designech jsem si s Andreou povídala v pražských Vysočanech.

Mám zájem o Tvé novinky

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       .

Projekt Mama For Mama 

 • Pomáhá ženám, které hledají či našly svůj potenciál a chtějí ho vykřičet světu. Rozhovory
 • Pomáhá maminkám, které bojují s chudobou. Chci být užitečná a někomu pomoci
 • Pomáhá ženám, které se dostaly na dno a zmítají se ve svých stínech. Kurz za kaši
 • Pomáhá nám všem vidět svět z různých úhlů, přemýšlet o něm a přispět k tomu, abychom ho budoucím generacím předali lepší. 

inspirace pro Tebe

ČERVENEC

27.06.2022

Jestliže jsme předešlé měsíce řešili srdce, nyní se dostáváme k celému okolí srdce, tedy krevnímu oběhu a osrdečníku. Právě ten je totiž v červenci nejohroženější a měli bychom mu věnovat dostatek pozornosti. Nicméně v létě více cestujeme, pohybujeme se a plaveme. A to je přesně to, co si tohle období žádá. Rychlou chůzi, plavání, mírný...

ČERVEN

02.06.2022

V květnu jsme se dostali hluboko do našeho srdce. Možná jsme ale šli tak na dřeň, že teď cítíme potřebu očisty. Přišli jsme na to, co nás trápí, nebo co už ve svém životě nepotřebujeme. Už víme, co zpracovávat, ale možná nevíme jak.

Ne nadarmo je v dubnu Den Země. 22. dubna si mezinárodně připomínáme, jak je pro nás ochrana životního prostředí důležitá, jak je pro nás důležitá Země a země. Pokud jsme v březnu čistili své okolí i vnitřní prostor, pak jsme zbyli jen my. Naše myšlenky, náš zdroj, naše síla. Zbavili jsme se všeho nepotřebného a zůstala nám...

On-line kurz za podporu nejchudších oblastí světa Kurz za kaši

blog

Vychovaná skautingem a láskou k přírodě mi není úplně jasné, jak někdo může jen tak pohodit papír od čehokoli na zem. Jsou ale místa, kde se dějí věci nepředstavitelné.

Jsme takhle pluli na výlet. Loď, super oběd z darů moře. Blaho, legrace, výletnická atmosféra. Turisté se veselili, místní nás bavili. Pluli jsme oklikou do vesničky, která žije z hrdiny Kinteho. Nevím, jestli jste to četli nebo viděli seriál. Ale příběh vypráví o klukovi Kunta Kinte, který se narodil právě v Gambii. Údajně snil o studiu a...

Sociální cítění mě vždy vedlo několika směry. Nakonec jsem se však rozhodla své síly zacílit do jedné oblasti, která mi dává velký smysl a věřím, že konkrétní pomoc konkrétním lidem zmůže více, než tříštění a troušení tu sem, tu tam.

Už to mám v mlze, ale tehdy se cesty za exotikou často rovnaly cestám za chudobou, pokud to tedy nebyla cesta do panenské přírody. Něco jako, pojď, pojedeme se podívat, jak jsou chudí, chudáci....brrrr.

                                                             .

      

     Jmenuji se Karolína Tou-Jou Chudobová.  Jsem maminkou dvou skvělých kluků, léta jsem podporovala v rámci adopce na dálku holčičku z Keni. Jsem přecitlivělá na lidskou hloupost, neomalenost a sobeckost. Nerada si čtu o utrpení lidí, o lidské lhostejnosti a nespravedlnosti. Asi není náhoda, že jsem přijala příjmení Chudobová, protože právě chudoba a životní úroveň některých oblastí světa, ve mně vyvolává tíseň.  Jednou mi kartářka řekla, že se za spravedlnost biju tak urputně, až je to legrační. Musím jí dát zpětně za pravdu. Někdy to je legrační. Ale co už:-).

      

 • vystudovala jsem VOŠ Hereckou a Moderátorskou; mám 10 let praxe v České televizi a jiných médiích
 • vystudovala jsem Vychovatelství v rámci CŽV , PedF UK; založila jsem Školičku, která stále funguje
 • vystudovala jsem Power Yoga Akademii,Praha a další jógové školy; pořádám relax pobyty a vzdělávám lektory
 • vystudovala jsem Sportovní masáž, Benooi, a různé další masáže a terapeutické přístupy; masírování je má láska
 • studuji Psychologii a Sociologii na Vysoké škole VŠEM; je to pro mě výzva, přece jen, ta paměť...
 • po porodech jsem život přizpůsobila rodině a trochu se v sobě ztratila
 • už jsem se zas našla :-)

Mé projekty sociální pomoci

Pravidelné sbírky pro azylové domy

Pořádám sbírky věcí pro azyláky. Předem se domluvím s pracovníky sociálních služeb, co je právě potřeba a vyhlásím sbírku. Mám to štěstí, že je kolem mě mnoho ochotných a dobrých lidí a vždy obsah sbírky předčil mé očekávání.

Pořádám různé jogové akce, nebo masíruji na jarmarcích

Výtěžek pak putuje různým nadacím. Podporuji např. Nadaci Terezy Maxové, Spolek ALSA, Nadaci Olgy Havlové, Adopce na dálku, Krabice od bot, oblast Moravy zasažená tornádem, Centrum Paraple

Práce v sociálních službách

Nenahraditelnou zkušenost jsem získala jako osobní asistentka seniorů. Dojížděla jsem za seniory a snažila se jim zjednodušit a zpříjemnit poslední měsíce života. 

    Sociální cítění mě vždy vedlo několika směry. Nakonec jsem se však rozhodla své síly zacílit do jedné oblasti, která mi dává velký smysl a věřím, že konkrétní pomoc konkrétním lidem zmůže více, než tříštění a troušení tu sem, tu tam.  A proto jsem teď tady. A Ty nejspíš také. 

 • Mama For Mama Ti poskytne možnost pomoci potřebným maminkám.Kaše pro děti
 • Mama For Mama Tě podpoří prostřednictvím sdílení příběhů ostatních žen. Rozhovory

 • Mama For Mama Ti nabízí řadu mindset programů pro Tvůj rozvoj, za které neplatíš penězi, ale produkty, které pomáhají Kurz za kaši
 • Mama For Mama Tě přenese do různých míst na Zemi prostřednictvím blogu o cestování Blog


Mám zájem o Tvé novinky