BŘEZEN 


Zvu Tě k relaxaci- vizualizaci, která Ti pomůže očistit se po zimě a vkročit do jara s plnou energií a smyslem života!

Autentičnost je pro nás cestovatele mnohdy nejdůležitější. A právě to umí splnit Zuzana Bartáková v Peru. Vzhledem k tomu, že tam žije, měla v džungli svatbu a se svou dcerou pendluje mezi českou a peruánskou babičkou, ví o tom své.

Zelené Nině není jedno, co děti jí. Snaží se, aby je příprava pokrmů bavila a aby měly ke zdravé stravě zdravý vztah.

Rukodělci

13.03.2022

Jasně že si jen málokdo může dovolit nakupovat originály a jen a jen rukodělné výrobky. Jsme ale schopni si uvědomit, kolik je za tradičními řemesly práce a trpělivosti? A jsme schopni tuhle práci ohodnotit?

Inhalační tyčinka je úžasný pomocník pro každou chvíli. Vlastně jen záleží na tom, čím ji naplníte. Na březen se hodí esenciální olej jalovce, který napomáhá toku lymfy, citron, který osvěžuje a čistí, rozmarýn pro více energie a třeba pomeranč a grep.

Březen

05.03.2022

Březen bych tak trochu přirovnala k houpačce. Trochu jako celé jaro. Únavu střídá přiliv energie, organismus jako by se nechtěl probudit, ale hned jak zasvítí sluníčko, člověk by skály lámal.

"Děti si na to musí přijít samy a uznat pravdivost toho, co my jim předkládáme." Říká Ludmila Bakonyi Selingerová, která napsala několik knížek o zvířatech a ekologii, které děti, ale i dospělé, naprosto nenásilnou a originální zábavnou formou vzdělává.