KVĚTEN / téma vztahy, dechová cvičení, meditace o vztazích, téma úklid podle živlů

Duben byl o přípravách. Sami jsme si ujasnili, čeho chceme dosáhnout a možná se nám v hlavě upevnil plán, jak ke svému cíli dojít. Nyní je před námi květen. Měsíc lásky a srdce.

Vezmeme-li to z hlediska našeho směřování, náš sen a vize se dostaly do našeho srdce. Protože jsme došli k tomu, co si od srdce přejeme. A aby se nám to splnilo, měli bychom za tím jít srdcem. Protože jinak je to marná lásky snaha😊.

V čem tedy vidím největší paradox? Jaký orgán je v květnu nejvíce oslabený? Správně. Srdce. Jak to do sebe zapadá? Jako jedno velké puzzle, které celý život skládáme? Může být. A proto o něj dbejme. Posilujme ho a hýčkejme si ho. Právě teď je ta nejsprávnější doba.

Barvou se stávají odstíny červené. Element ohně v nás křeše radost, snění, vášeň. Pokud je však naše srdeční záležitost oslabená, může to způsobovat problémy s tlakem, hormonální nevyrovnanost, bolest hlavy, šíje, návaly horka, neklid. Duše nám stav zrcadlí žárlivostí, impulsivností, vyčerpaností, únavou či workoholismem.

Co teď s tím?

Máme se dostatečně rádi? Jsme se sebou v pohodě? Tam je hlavní klíč na tučném svazku. Další klíče jsou od srdcí našich blízkých, od všeho živého kolem nás. Emoce radosti a štěstí nám ze srdce doslova vymetají pavučinky i ze zapomenutých rohů.

Samozřejmou součástí je fyzická aktivita a hluboké dýchání. A to vše nás ve V.I.P. klubu čeká.

Když do svého jídelníčku zařadíme více hořké chuti ( čekanka, kopřiva, řepa, polníček, grep) a zařadíme více česneku, meduňky, jedině dobře.

AROMATERAPIE

Vůně teď jsou všude kolem nás. Já osobně již několik týdnů hypnotizuji levanduli. Nemohu se dočkat na její vůni, barvu, košatost, hojnost. Ať už pak použijete květové vody, nebo citrusové příchutě, vše se nyní řídí podle Vaší intuice. Celá příroda bují, kvete, voní a v tomto období cítím ohromnou svobodu. Vyber si, co hrdlo ráčí!

A nezapomeň : All you need is LOVE!


Většina z Vás se anglicky na pohodu domluví. Vím. Nicméně, kdyby mezi Vámi byl náhodou někdo, kdo se raději dívá z okénka a dělá, že není, když na něj někdo třeba na letišti promluví, jsme tu my, Katka a Karolína.

Chystáme se na dovolené leckdy máme problém promluvit anglicky, protože si nevěříme, nejsme si jisti, zda-li to vyslovujeme dobře, nejsme si jisti, jestli porozumíme odpovědi...

Spánek je pro mě alchymie veliká. Zejména spánkový režim či nerežim miminek a následná otupělost maminek:-). Jsem velmi ráda, že si na rozhovor našla čas Magdalena Danielová, která se neurovědě věnuje teoreticky i prakticky. O spánku, nespavosti, Bachových esencích i Tkáňových solích, je tento díl Freestyle Talks.

Osobně si myslím, že vztahy jsou základ. Vztah k sobě, vztah ke svému okolí, vztah k rodičům. Vše je o vztazích. A ono " mít se rád" je zásadní. Ačkoli to zní jakkoli fádně, pro někoho možná sobecky. Ne nadarmo například v regresích čistíme vztahy z pradávna právě proto, abychom fungovali dobře ve vztazích současných. Posílám relaxaci na toto...

S Vendulou Krejčovou se znám 20 let. Konečně jsme si pořádně pokecaly:-).

O sebelásce s Ninou Mlynarzcykovou, čarodějkou. Probraly jsme také téma osobního rozvoje, vztahy, manipulaci...., přejeme krásný poslech!

S Lenkou Rosochovou jsme probraly vše, co potřebujete vědět k nákupu nemovitosti v zahraničí. Tentokrát konkrétně ve Španělsku. Třeba se Vás tento boom také týká:-).

Velice živelný rozhovor o Úklidu podle živlů, o úspěších a propadech, o on-line i off-line podnikání a o snech, které jsou od toho, aby se plnily. Zveme Vás s Jolou k poslechu!

Osobní rozvoj

26.05.2022

Nemám čas, nemám kapitál, nevím jak, nic neumím.....také Vás někdy ovládl tenhle pocit? A zase. Vše je jen a jen v hlavě. Dostáváme se k tomu dnes a denně:-). Krásně o tom mluví Monika Čejková. Prostě mi mluví z duše.

Poruchy učení, horší soustředění, horší čtení, psaní, motorika, to vše může být následkem pohybového vývoje. Opět jsem se přesvědčila o tom, jak vše se vším souvisí. O zajímavých zjištění s Katkou Kloučkovou.