ÚNOR, LEDVINY, MOČOVÝ MĚCHÝŘ, TÉMA: DUŠE, BAREVNÁ TYPOLOGIE, MENTÁLNÍ ANOREXIE

22.02.2022

 Téma: Duše, Regresní terapie, Rozhovor s Kristýnou Annou Gladiš / Téma: Barvy, Barevná typologie, Rozhovor s koučkou stylu Ludmilou Dufkovou / Video cvičení : Lekce na protažení a očistu ledvin /Audio: Ledviny a Močový měchýř / Příběh: Mentální Anorexie, příběh Lucky / Tip: Péče o pleť s Luckou Rákosovou 


Duše. Na mou duši. Jsem jako tělo bez duše. Je mi to z duše nepříjemné. Tolikrát duši skloňujeme, ale jsme s ní v souladu? Pro někoho je to pouhé slovo, někdo už svou duší putoval tam i zpět a řeší problémy minulé, které mu způsobují problémy současné. Kristýna Anna Gladiš putuje dušemi skrze Regresní terapii.

Ani tentokrát nechybí příběh. Tentokrát velice silný. Lucie došla až tak daleko, že vážila 28 kg. Mentální Anorexie je bohužel stále aktuální. Na jedné polokouli řešíme hladovění nedobrovolné, na druhé dobrovolné....?

Péče o pleť

22.02.2022

Péče o pleť a Lucka Rákosová nám prozrazuje pár tipů.

Schouleni u krbů či ústředního topení máme také víc času přemítat. Vymýšlíme, co budeme na jaře dělat jinak, jak o sebe budeme pečovat, jak obohatíme svůj život. Přemýšlely jste někdy, jak moc nás ovlivňují barvy kolem nás i na nás? Povídala jsem si s koučkou stylu, Ludmilou Dufkovou.

Tekutý únor je pro milovníky zimy za odměnu, pro teplomilce výzvou. Náš organismus čerpá z toho, co jsme nabyli v létě a na podzim. Pokud jsme to podcenili, máme teď patrně co dělat, abychom vydrželi. Orgány, které jsou nejvíce zkoušeny, jsou ledviny a močový měchýř. Proto jim věnuji celou lekci protažení a aktivaci. Tedy dejme jim vědět, že na...