Vítej v klubu.                                                                             Čekají Tě zde tipy zaměřené na dané období,                              videa, audia,  příběhy

KVĚTEN

Duben byl o přípravách. Sami jsme si ujasnili, čeho chceme dosáhnout a možná se nám v hlavě upevnil plán, jak ke svému cíli dojít. Nyní je před námi květen. Měsíc lásky a srdce.

Vezmeme-li to z hlediska našeho směřování, náš sen a vize se dostaly do našeho srdce. Protože jsme došli k tomu, co si od srdce přejeme. A aby se nám to splnilo, měli bychom za tím jít srdcem. Protože jinak je to marná lásky snaha😊.

V čem tedy vidím největší paradox? Jaký orgán je v květnu nejvíce oslabený? Správně. Srdce. Jak to do sebe zapadá? Jako jedno velké puzzle, které celý život skládáme? Může být. A proto o něj dbejme. Posilujme ho a hýčkejme si ho. Právě teď je ta nejsprávnější doba.

Barvou se stávají odstíny červené. Element ohně v nás křeše radost, snění, vášeň. Pokud je však naše srdeční záležitost oslabená, může to způsobovat problémy s tlakem, hormonální nevyrovnanost, bolest hlavy, šíje, návaly horka, neklid. Duše nám stav zrcadlí žárlivostí, impulsivností, vyčerpaností, únavou či workoholismem.

Co teď s tím?

Ne nadarmo je v dubnu Den Země. 22. dubna si mezinárodně připomínáme, jak je pro nás ochrana životního prostředí důležitá, jak je pro nás důležitá Země a země. Pokud jsme v březnu čistili své okolí i vnitřní prostor, pak jsme zbyli jen my. Naše myšlenky, náš zdroj, naše síla. Zbavili jsme se všeho nepotřebného a zůstala nám...

ROZCVIČKY

OBLIČEJOVÁ JÓGA S LENKOU LE BOULCH

KRÁTKÉ POHYBOVÉ SVAČINKY DO KANCLU S KAROLÍNOU TOU-JOU